Neushoorn
Ruiterskwartier 41
8911BP Leeuwarden
info@neushoorn.nl
t. +31 58 303 0730

Telefonisch bereikbaar op:
Di: 13:00 – 17:00
Wo: 13:00 – 17:00
Do: 13:00 – 17:00
Vr: 13:00 – 17:00
Za: 9:00 – 17:00

Ruimte huren?
events@neushoorn.nl

Het team

Gala Dijkstra
Receptie
receptie@neushoorn.nl

Janna Anjema
Receptie
receptie@neushoorn.nl

Wietze Meetsma
Programmamanager
wietze@neushoorn.nl

Jeroen Ruiz
Assistent programmering
jeroen@neushoorn.nl

Serge Hollander
Directeur
serge@neushoorn.nl

Ruben Langerak
Adjunct-directeur
ruben@neushoorn.nl

Erwin Sijtema
Productieleider
erwin@neushoorn.nl

Marein van Wifferen
Productieleider
marein@neushoorn.nl

Ivar Lofström
Productieleider
ivar@neushoorn.nl

Manon Schievink
Preproductie
manon@neushoorn.nl

Bestuur

Tamara Bok
Voorzitter

Wieke Wiersma
Secretaris

Kor Bolhuis
Portefeuille financiën en penningmeester

Lieuwe Toren
Portefeuille educatie & onderwijs
(voorgedragen lid namens Friesland College)

Erica Tervelde
Algemeen bestuurslid