Neushoorn
Ruiterskwartier 41
8911BP Leeuwarden
info@neushoorn.nl
t. +31 058-3030730

Ruimte huren?
events@neushoorn.nl

Gala Dijkstra


Receptie
receptie@neushoorn.nl

Janna Anjema


Receptie
receptie@neushoorn.nl

Wietze Meetsma


Programmamanager
wietze@neushoorn.nl

Jeroen Ruiz


Assistent programma
jeroen@neushoorn.nl

Jort Visser


Marketing
jort@neushoorn.nl

Ruben Langerak


Productie & Techniek
ruben@neushoorn.nl

Yvonne Bleize


Directeur
yvonne@neushoorn.nl

Vincent de Waal


Geld & gebouw
vincent@neushoorn.nl

Erwin Sijtema


Productieleider
erwin@neushoorn.nl

Marein van Wifferen


Productieleider
marein@neushoorn.nl

Henk Kooistra


Productieleider
henk@neushoorn.nl

Ivar Lofström


Productieleider
ivar@neushoorn.nl

Bestuur

Dagmar van den Berg – bestuurslid portefeuille HRM
Tamara Bok – Voorzitter
Corine van der Maden – Penningmeester
Lieuwe Toren – algemeen bestuurslid
Foppe van der Veen – bestuurslid portefeuille Marketing