Neushoorn
Ruiterskwartier 41
8911BP Leeuwarden
info@neushoorn.nl
t. +31 58 303 0730

Ruimte huren?
events@neushoorn.nl

Gala Dijkstra

Receptie: receptie@neushoorn.nl


Janna Anjema

Receptie: receptie@neushoorn.nl


Wietze Meetsma

Programmamanager: wietze@neushoorn.nl


Jeroen Ruiz

Assistent programmering: jeroen@neushoorn.nl


Lieuwe Toren
Directeur ad interim: lieuwe@neushoorn.nl


Ruben Langerak

Adjunct-directeur: ruben@neushoorn.nl


Erwin Sijtema

Productieleider: erwin@neushoorn.nl


Marein van Wifferen

Productieleider: marein@neushoorn.nl


Ivar Lofström

Productieleider: ivar@neushoorn.nl

Bestuur:
Tamara Bok – voorzitter
Wieke Wiersma – secretaris
Kor Bolhuis – Portefeuille financiën en penningmeester
Lieuwe Toren – Portefeuille educatie & onderwijs (voorgedragen lid namens Friesland College)
Erica Tervelde – Algemeen bestuurslid