Neushoorn
Ruiterskwartier 41
8911BP Leeuwarden
info@neushoorn.nl
t. +31 58 303 0730

Telefonisch bereikbaar op:
Maandag 16.00 – 23.00
Dinsdag 16.00 – 23.00
Woensdag 16.00 – 23.00
Donderdag 16.00 – 23.00
Vrijdag 16.00 – 23.00
Zaterdag 08.30 – 15.00

Ruimte huren?
events@neushoorn.nl

Het team

Gala Dijkstra
Receptie
receptie@neushoorn.nl

Wietze Meetsma
Programmamanager
wietze@neushoorn.nl

Jeroen Ruiz
Assistent programmering
jeroen@neushoorn.nl

Serge Hollander
Directeur
serge@neushoorn.nl

Ruben Langerak
Adjunct-directeur
ruben@neushoorn.nl

Erwin Sijtema
Productieleider | horeca | verhuur
erwin@neushoorn.nl

Marein van Wifferen
Productieleider
marein@neushoorn.nl

Manon Schievink
Productieleider | pre-productie
manon@neushoorn.nl

Bestuur

Tamara Bok
Voorzitter

Wieke Wiersma
Secretaris

Kor Bolhuis
Portefeuille financiën en penningmeester

Lieuwe Toren
Portefeuille educatie & onderwijs
(voorgedragen lid namens Friesland College)

Erica Tervelde
Algemeen bestuurslid