1097 results

Privacy

PRIVACYSTATEMENT Deze verklaring geeft uitleg over welke gegevens we van onze bezoekers verzamelen, waarvoor we de gegevens gebruiken en hoe we ze beschermen. Vragen? Neem contant met ons op via info@neushoorn.nl. Ons doel is een toegankelijke website, die in de behoefte van onze bezoekers voorziet, met respect voor ieders rechten en verwachtingen. Persoonsgegevens vragen we […]

Contact

NeushoornRuiterskwartier 418911BP Leeuwardeninfo@neushoorn.nlt. +31 058-3030730 Ruimte huren?events@neushoorn.nl Gala Dijkstra Receptiereceptie@neushoorn.nl Janna Anjema Receptiereceptie@neushoorn.nl Wietze Meetsma Programmamanagerwietze@neushoorn.nl Jeroen Ruiz Assistent programmajeroen@neushoorn.nl Jort Visser Marketingjort@neushoorn.nl Ruben Langerak Productie & Techniekruben@neushoorn.nl Yvonne Bleize Directeuryvonne@neushoorn.nl Vincent de Waal Geld & gebouwvincent@neushoorn.nl Erwin Sijtema Productieleidererwin@neushoorn.nl Marein van Wifferen Productieleidermarein@neushoorn.nl Henk Kooistra Productieleiderhenk@neushoorn.nl Ivar Lofström Productieleiderivar@neushoorn.nl Bestuur(v.l.n.r. Dagmar van den Berg, […]

Route

Neushoorn Ruiterskwartier 41 8911 BP Leeuwarden 

Route & Parkeren

Neushoorn is gelegen op loopafstand van het centraal station in Leeuwarden. Parkeren kan dichtbij in parkeergarage Zaailand of Oldehove. Parkeergarage Zaailand Zaailand 5 8911 BL Leeuwarden Parkeergarage Oldehove Oldehoofsterkerkhof 3 8911 DH Leeuwarden

Tickets

Kaartjes koop je snel en gemakkelijk online aan de kassa. De kassa is geopend tijdens producties. Online worden er geen extra kosten rekening gebracht en de ticketprijs is inclusief garderobe. De link naar de online ticketshop vind je op deze website en op Facebook bij het desbetreffende evenement. Tickets kunnen worden gescand vanaf smartphones. Elke […]

Foto’s

D’Drive

Hoe levendig een poptempel ‘s avonds ook is, overdag is het er vaak een dooie boel. Maar niet in Neushoorn. Hier bruist het voortdurend, ‘s avonds én overdag. Want dan zijn de zalen, oefenstudio’s, productieruimtes, gangen en lokalen het domein van de mbo-studenten van D’Drive, school voor de creatieve industrie. In D’Drive komt veel talent […]

Neushoorn

Neushoorn biedt letterlijk en figuurlijk een podium voor talentontwikkeling. Onze deuren staan open voor makers die mooie producties willen tonen, voor artiesten die zich thuis voelen bij ons zeer gevarieerde publiek maar bovenal voor iedereen die zich wil laten verrassen of gewoon een mooie avond uit wil. Met twee concertzalen, een café(zaal), oefen- en culturele […]

Verhuur

Creatieve Hotspot Neushoorn beschikt over mooie voorzieningen die we graag openstellen voor culturele activiteiten. Voor culturele organisaties kunnen we een speciaal tarief aanbieden. Verhuur aan commerciële organisaties is (buiten ons reguliere programma) ook mogelijk. Wil je weten wat er mogelijk is voor jouw event of productie? Vul dan onderstaand formulier in, wij kijken dan naar […]

Nieuws