1276 results

Contact

NeushoornRuiterskwartier 418911BP Leeuwardeninfo@neushoorn.nlt. +31 058-3030730 Ruimte huren?events@neushoorn.nl Gala Dijkstra Receptiereceptie@neushoorn.nl Janna Anjema Receptiereceptie@neushoorn.nl Wietze Meetsma Programmamanagerwietze@neushoorn.nl Jeroen Ruiz Assistent programmajeroen@neushoorn.nl Ruben Langerak Productie & Techniekruben@neushoorn.nl Yvonne Bleize Directeuryvonne@neushoorn.nl Erwin Sijtema Productieleidererwin@neushoorn.nl Marein van Wifferen Productieleidermarein@neushoorn.nl Ivar Lofström Productieleiderivar@neushoorn.nl Bestuur Tamara Bok Voorzitter Wieke WiersmaSecretaris Corine van der Maden Portefeuille Financiën en penningmeester Lieuwe TorenPortefeuille Educatie […]

Route

Neushoorn Ruiterskwartier 41 8911 BP Leeuwarden 

Route & Parkeren

Neushoorn is gelegen op loopafstand van het centraal station in Leeuwarden. Parkeren kan dichtbij in parkeergarage Zaailand of Oldehove. Parkeergarage Zaailand Zaailand 5 8911 BL Leeuwarden Parkeergarage Oldehove Oldehoofsterkerkhof 3 8911 DH Leeuwarden

Tickets

Kaartjes koop je snel en gemakkelijk online aan de kassa. De kassa is geopend tijdens producties. Online worden er geen extra kosten rekening gebracht en de ticketprijs is inclusief garderobe. De link naar de online ticketshop vind je op deze website en op Facebook bij het desbetreffende evenement. Tickets kunnen worden gescand vanaf smartphones. Elke […]

Foto’s

D’Drive

Hoe levendig een poptempel ‘s avonds ook is, overdag is het er vaak een dooie boel. Maar niet in Neushoorn. Hier bruist het voortdurend, ‘s avonds én overdag. Want dan zijn de zalen, oefenstudio’s, productieruimtes, gangen en lokalen het domein van de mbo-studenten van D’Drive, school voor de creatieve industrie. In D’Drive komt veel talent […]

Neushoorn

Stichting Popcultuur Neushoorn is een non-profit instelling en verantwoordelijk voor het beheer en de exploitatie van Neushoorn. Stichting Popcultuur Neushoorn is erkend als (culturele) ANBI en heeft culturele en maatschappelijke doelstellingen. De stichting richt zich op popcultuur in het breedste zin van het woord en het ontwikkelen van talent. Neushoorn biedt letterlijk en figuurlijk een […]

Verhuur

Creatieve Hotspot Neushoorn beschikt over mooie voorzieningen die we graag openstellen voor culturele activiteiten. Voor culturele organisaties kunnen we een speciaal tarief aanbieden. Verhuur aan commerciële organisaties is (buiten ons reguliere programma) ook mogelijk. Wil je weten wat er mogelijk is voor jouw event of productie? Vul dan onderstaand formulier in, wij kijken dan naar […]

Nieuws

Home