€ 5 Voorverkoop
Koop tickets
vrijdag 10 mei
Deur 20:00 - Aanvang 20:00

Asteriks, Cinematig en Neushoorn slaan de handen ineen en presenteren een avondvullend programma met als thema Mr. Oizo! Cinematig is een kleinschalig filmfestival in de binnenstad van Leeuwarden. Georganiseerd door Not the B’s, een groepje vrienden en fanatieke fans van de alternatieve cinema.

Er wordt afgetrapt met een film die typerend is voor Cinematig; Wrong Cops. Deze film is een cocktail van rariteiten en hilariteit. De liefhebbers van B-films kunnen deze avond met de cult-klassiekers van Cinematig niet missen. Voor wie niet genoeg kan krijgen van de B-film: Cinematig schotelt je de volgende dag tijdens een heus filmfestival ook drie dampende, nieuwe cultfilms voor.

Na afloop van de film kun je in De Backstage blijven voor een heuse Mr. Oizo afterparty! 2manykofferdj’s, behoeft dat nog uitleg? De twee vrienden Rick Klap en Richard Toepoel zijn al jaren fan van de grote 2manydjs, en besloten de eerste dj-cover-act ooit op te tuigen. En met succes: overal waar de twee met hun briljante visuals en muziek komen is het aan! Naast 2manykofferdj’s laat vinylofiel Bodem je ook keihard dansen. Met een mix van techno, electro en disco weet hij zijn toeschouwers prima te bespelen.

Zaal: De Backstage

6245 ---- 1591473600 ----15756891523687 ---- 1590085800 ----15756891523684 ---- 1587666600 ----15756891526242 ---- 1586030400 ----15756891523681 ---- 1584642600 ----1575689152