€ 5 Voorverkoop
Koop tickets
vrijdag 10 mei
Deur 20:00 - Aanvang 20:00

Asteriks, Cinematig en Neushoorn slaan de handen ineen en presenteren een avondvullend programma met als thema Mr. Oizo! Cinematig is een kleinschalig filmfestival in de binnenstad van Leeuwarden. Georganiseerd door Not the B’s, een groepje vrienden en fanatieke fans van de alternatieve cinema.

Er wordt afgetrapt met een film die typerend is voor Cinematig; Wrong Cops. Deze film is een cocktail van rariteiten en hilariteit. De liefhebbers van B-films kunnen deze avond met de cult-klassiekers van Cinematig niet missen. Voor wie niet genoeg kan krijgen van de B-film: Cinematig schotelt je de volgende dag tijdens een heus filmfestival ook drie dampende, nieuwe cultfilms voor.

Zaal: De Backstage

2501 ---- 1559419200 ----15560060183019 ---- 1558729800 ----15560060182462 ---- 1558636200 ----15560060183016 ---- 1558116000 ----15560060183163 ---- 1558029600 ----1556006018