415 results

Anbi Gegevens

ANBI GEGEVENS Stichting Popcultuur Neushoorn is erkend als (culturele) ANBI. Hierbij hoort de verplichting om de volgende gegevens online te publiceren: Officiële naam Stichting Popcultuur Neushoorn Fiscaal nummer 8543.94.540 Contactgegevens Bezoek- & postadres Ruiterskwartier 41 8911BP Leeuwarden Tel. receptie: +31 (0)58-3030730 E-mail: info@neushoorn.nl Bestuurssamenstelling en de namen van de bestuursleden Zie ons uittreksel handelsregister Kamer […]

Rolstoelgebruikers

We doen ons uiterste best om onze evenementen onvergetelijk te maken voor iedereen. En als we zeggen iedereen, bedoelen we ook iedereen. Extra hulp nodig? Mindervaliden en rolstoelgebruikers raden wij aan om voorafgaand aan een evenement een mail te sturen naar service@neushoorn.nl met naam, specificaties en wensen. In overleg met jou bekijken we dan wat […]

Openingstijden

Door de maatregelen in de aanpak van het coronavirus is Neushoorn tot 1 juni 2020 gesloten. Tickets bestel je snel, gemakkelijk en zonder extra kosten online via onze website. De ticketprijs is inclusief garderobe. Tickets kunnen ook worden gescand vanaf smartphones. Elke barcode is uniek. Klik hier om direct naar de online ticketshop te gaan.

Ruben Hein in de media

Zanger, pianist en Wie is de Mol? winnaar Ruben Hein is op 12 oktober te bewonderen in Neushoorn. De komende periode is Ruben te gast bij verschillende radio- en tv-shows. Even checken dus om alvast in de stemming te komen en om meer te weten te komen over de mens Ruben Hein. > Don 13 […]

AV Studio’s

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse est eros, auctor vel pretium varius, faucibus sed leo. Cras semper rhoncus elit, nec volutpat quam ornare eget. Maecenas velit enim, bibendum ut tortor vel, consequat ornare nulla. Nam eu turpis lobortis, auctor orci maximus, tristique sem. Integer faucibus sodales sem, sed rhoncus libero euismod in. […]

Privacy

PRIVACYSTATEMENT Deze verklaring geeft uitleg over welke gegevens we van onze bezoekers verzamelen, waarvoor we de gegevens gebruiken en hoe we ze beschermen. Vragen? Neem contant met ons op via info@neushoorn.nl. Ons doel is een toegankelijke website, die in de behoefte van onze bezoekers voorziet, met respect voor ieders rechten en verwachtingen. Persoonsgegevens vragen we […]

Contact

NeushoornRuiterskwartier 418911BP Leeuwardeninfo@neushoorn.nlt. +31 058-3030730 Ruimte huren?events@neushoorn.nl Gala Dijkstra Receptiereceptie@neushoorn.nl Janna Anjema Receptiereceptie@neushoorn.nl Wietze Meetsma Programmamanagerwietze@neushoorn.nl Jeroen Ruiz Assistent programmajeroen@neushoorn.nl Jort Visser Marketingjort@neushoorn.nl Ruben Langerak Productie & Techniekruben@neushoorn.nl Yvonne Bleize Directeuryvonne@neushoorn.nl Vincent de Waal Geld & gebouwvincent@neushoorn.nl Erwin Sijtema Productieleidererwin@neushoorn.nl Marein van Wifferen Productieleidermarein@neushoorn.nl Henk Kooistra Productieleiderhenk@neushoorn.nl Ivar Lofström Productieleiderivar@neushoorn.nl Bestuur(v.l.n.r. Dagmar van den Berg, […]

Route

Neushoorn Ruiterskwartier 41 8911 BP Leeuwarden 

Route & Parkeren

Neushoorn is gelegen op loopafstand van het centraal station in Leeuwarden. Parkeren kan dichtbij in parkeergarage Zaailand of Oldehove. Parkeergarage Zaailand Zaailand 5 8911 BL Leeuwarden Parkeergarage Oldehove Oldehoofsterkerkhof 3 8911 DH Leeuwarden

Tickets

Kaartjes koop je snel en gemakkelijk online aan de kassa. De kassa is geopend tijdens producties. Online worden er geen extra kosten rekening gebracht en de ticketprijs is inclusief garderobe. De link naar de online ticketshop vind je op deze website en op Facebook bij het desbetreffende evenement. Tickets kunnen worden gescand vanaf smartphones. Elke […]